Voubs is for sale. Contact us!
0
active Contests
0
Total Contests
€ 0
Current best prize
0
Participants

Odongo fan club popularnego automatu Book of Ra. Relacjonujemy wszystkie najnowsze wydarzenia, jackpoty i wiadomości w świecie hazardu. Robimy audycje charytatywne i pokazujemy jak grać i jak nie tiltować.

Stay tuned, a my nauczymy Cię jak wygrywać z zimną krwią bez względu na wszystko!

Wśród wielu automatów znanych wielu graczom slot Book of Ra od firmy Novomatic. Poświęcona jest tajemniczemu Starożytnemu Egiptowi i jego tajemnicom. Jednym z nich jest święta księga boga słońca - Book of Ra automaty do gry.

Zanurzeni w atmosferze starożytnego Egiptu uczestnicy będą mogli obserwować faraonów, sfinksy, ich skarby, a także spróbować zostać ich właścicielami. Aby to zrobić, video slot posiada proste zasady, tematyczne symbole i rundę podwajania.

Automat posiada standardowe dla tego producenta zasady. Składa się z 5 bębnów gry i przecinających je 9 aktywnych linii. Na jednej linii wypłat w automacie można umieścić od 1 do 100 monet. Dlatego maksymalny zakład dla jednego może osiągnąć 900 kredytów.

Automat Book of Ra ma kilka klasycznych zasad dotyczących wygrywających kombinacji, które powinieneś znać, jeśli chcesz grać w Book of Ra. Aby zdobyć nagrodę, należy złapać kombinację kilku takich samych znaków na tej samej linii aktywnej. Kombinacja musi rozpocząć się na najbardziej wysuniętym na lewo bębnie i przesuwać się w prawo.